Петро Порошенко привітав Україну з рішенням Гаазького суду щодо Росії

Фотоілюстрація

П’ятий президент України, лідер «Європейської Солідарності» Петро Порошенко на своїй сторінці у Facebook»привітав Україну з перемогою над Російською Федерацією у Міжнародному суді в Гаазі.

“Вітаю Україну з важливим рішенням Міжнародного Суду ООН в Гаазі! Попри всі маніпуляції та фейки Росії, своєю аргументованою позицією Україна переконала Високий Суд продовжити розгляд справи. Рішення Суду вкотре доводить, що увага міжнародної спільноти прикута до російської агресії, питання ані Донбасу, ані Криму не закриті, а постійне членство в РБ ООН не є індульгенцією від відповідальності”,написав Порошенко.

Він нагадав, що за минулі п’ять років було пройдено довгий і складний шлях у доведенні істини.

“Ми довели, що сила права потужніша, ніж право сили. Однак, попереду ще чимало роботи і шлях до остаточної перемоги буде непростим. Важливо не послаблювати тиск, боротися за перемогу, не йти на жодні компроміси з агресором, який прагне будь-якою ціною уникнути відповідальності та нав’язати мир на власних умовах. Сподіваюся, що українське керівництво продовжить боротьбу і забезпечить притягнення Росії до міжнародної відповідальності”, додав Порошенко.

ПОДЕЛИТЬСЯ

загрузка…

Источник: https://forpost.media/glavnoe/petro-poroshenko-privitav-ukrainu-z-rishennjam-gaazkogo-sudu-shhodo-rosii.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top