Під час реконструкції Запорізького центру ССЗ привласнили 3,5 мільйона гривень

СБУ викрила привласнення мільйонів гривень бюджетних коштів, призначених на реконструкцію обласного медичного центру серцево-судинних захворювань (ССЗ) Запорізької облради. За даними досудового слідства, оборудку організував директор будівельної компанії, яка виконувала роботи по реконструкції медичного закладу.

За інформацією пресгрупи УСБУ в Запорізькій області, восени 2018 року з комерційною структурою був укладений договір на проведення капітального ремонту центру на 26 мільйонів гривень. За умовами контракту підрядник мав здійснити ремонт даху, утеплення будівлі та реконструкцію інженерних комунікацій. Водночас встановлено, що комерсанти використовували несертифіковані будівельні матеріали, а частина робіт взагалі не була проведена. Натомість, до актів виконаних робіт вносилися неправдиві дані щодо якості та цін на товари й послуги.

За цією схемою змовники привласнили понад 3,5 мільйонів гривень. Наразі приміщення центру перебуває в незадовільному стані та потребує повторної реконструкції.

Правоохоронці провели обшуки в офісних приміщеннях будівельної компанії та за місцем проживання фігуранта справи. Під час слідчих дій вилучено фінансову документацію із доказами незаконної діяльності.

На підставі зібраних доказів директору будівельної компанії повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 366 (складання і видача завідомо неправдивих офіційних документів) та ч. 5 ст. 191 КК (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/pid-chas-rekonstruktsii-zaporizkoho-tsentru-ssz-pryvlasnyly-3-5-milyona-hryven.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top