Під Києвом до кінця квітня літатимуть дрони. З чим пов’язана активність безпілотників

Під Києвом, у небі над Бородянкою, до 30 квітня літатимуть дрони. Вони будуть робити фото місцевості, тому хвилюватися не варто.
Про це пише РБК-Україна з посиланням на Facebook селищного голови Бородянки Ірини Захарченко.

«По 30 квітня 2024 року на території нашої громади будуть проводитися роботи з аерофотознімання. Не лякайтесь, якщо побачите дрони, що літають у небі! Це квадрокоптери, які використовуються для зйомки з висоти», — написала вона.
Для чого це потрібно?
нанесення та визначення координат опорних і контрольних опознаків за допомогою двохчастотних GNSS-приймачів та їх фотофіксація;
аерофотознімання території громади за допомогою БПЛА.
Таким чином будуть створені оновлені карти та та плани місцевості, будуть проведені моніторинг змін у довкіллі та планування розвитку громади.
Нагадаємо, на околицях Києва в період з 1 по 3 лютого проходили масштабні військові навчання. Навчання проходили на північно-західних околицях Києва, у Бучанському районі і тривали і вдень, і вночі.
Крім того, наприкінці січня 2024 року морські прикордонники провели навчання, під час яких напрацювали практичні навички штурму і не тільки.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Источник: https://golos.zp.ua/obshhestvo/265261/pid-kiievom-do-kincja-kvitnja-litatimut-droni-z-chim-povjazana-aktivnist-bezpilotnikiv

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top