Підприємства накопичують борги по зарплаті: запоріжцям заборгували понад 99 млн грн

Заборгованість із заробітної плати на підприємствах Запорізької області у жовтні 2021 року зросла на 16,4 млн грн або на 19,7 %. Станом на 01 листопада борги складають 99,5 млн грн.

Про це йшла мова під час засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати та соціальних виплат, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізації заробітної плати.

Зростання заборгованості з заробітної плати відбулося на підприємствах державного сектора економіки та комунальної форми власності.

З загальної суми боргу 66,7 млн грн або 67% припадає на підприємства державного сектору економіки, що знаходяться у підпорядкуванні центральних органів виконавчої влади, де у жовтні цього року борги зросли на 17,5 млн грн або на 35,5%.

До збільшення заборгованості цієї групи підприємств призвело утворення боргу на КП «Науково-виробничий комплекс «Іскра» (16,8 млн грн) та зростання заборгованості на таких підприємствах, як: Дослідне господарство «Відродження» сільськогосподарської дослідної станції НААНУ (на 898,7 тис. грн), ЗДП «Радіоприлад» (на 409,6 тис. грн), АТ «Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат (на 409,5 тис. грн), ДП «Запорізький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» (на 319,5 тис грн) та інших.

На підприємствах комунальної форми власності борги збільшилися на 0,7 млн грн і вони складають 11,9 млн грн. Це 12% від загальної заборгованості по області.

На підприємствах, що належать до приватної форми власності, протягом останніх 4-х місяців намітилась позитивна динаміка до зменшення заборгованості з заробітної плати. У жовтні ці підприємства зменшили борги на 1,8 млн грн, вони склали 21 млн грн.

Источник: https://forpost.media/novosti/pidpryiemstva-nakopychuiut-borhy-po-zarplati-zaporizhtsiam-zaborhuvaly-ponad-99-mln-hrn.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top