Підприємство «Запоріжжяобленерго» з 18 серпня припиняє постачання електроенергії «ЗТМК»

З 18 серпня підприємство «Запоріжжяобленерго» припиняє постачання електроенергії ТОВ «ЗТМК». Про це повідомляють у прес – центрі «Запоріжжяобленерго».

9 серпня на адресу енергокомпанії надійшло повідомлення від постачальника ДПЗД «Укрінтеенерго» про закінчення терміну поставки електроенергії споживачу ТОВ «ЗТМК» 17 серпня 2020 року.

У той же час на даний момент у ПАТ «Запоріжжяобленерго» немає повідомлень від постачальників електроенергії про намір укласти з титаномагнієвим комбінатом новий договір про постачання електроенергії.

Відповідно до п.7.5 Правил роздрібного ринку електроенергії, в разі завершення терміну дії договору між споживачем і постачальником,  а також неукладення нового договору, Оператор системи розподілу зобов’язаний припинити повністю або частково електропостачання.

Оскільки ТОВ «Запорізький титаномагнієвий комбінат» своєчасно не вжило заходів для отримання статусу захищеного споживача, згідно п.11.5.20 Кодексу системи розподілу воно підлягає відключенню від енергопостачання в повному обсязі.

Сообщение Підприємство «Запоріжжяобленерго» з 18 серпня припиняє постачання електроенергії «ЗТМК» появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/pidpriiemstvo-zaporizhzhjaoblenergo-z-18-serpnja-pripinjaie-postachannja-elektroenergii-ztmk.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top