Підприємству з Запоріжжя відмовили в набутті статусу критично важливого для економіки: в чому причина

Про це повідомляє «Акцент».

Відповідне розпорядження голови обласної державної адміністрації, начальника обласної військової адміністрації Івана Федорова від 17.05.2024 року було опубліковано на офіційному сайті Запорізької облдержадміністрації.

Як йдеться в документі, в статусі критично важливого підприємства для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період у Запорізькій області було відмовлено ТОВ «Мокрянський кам’яний кар’єр № 3».

Згідно з розпорядженням голови обласної державної адміністрації, начальника обласної військової адміністрації від 13 квітня 2023 року № 183 «Про затвердження критеріїв визначення підприємств, установ і організацій, які мають важливе значення для задоволення потреб територіальної громади в особливий період у Запорізькій області», яке зареєстроване у Південному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Одеса) 18 квітня 2023 року за № 39/596, зі змінами, ТОВ «Мокрянський кам’яний кар’єр № 3» не відповідає таким критеріям:

розмір середньої заробітної плати застрахованих осіб — працівників за останній календарний квартал становить 10006,02 грн, який є менше розміру середньої заробітної плати у регіоні за IV квартал 2021 року (відповідно до даних Державної служби статистики України – 14698,64 грн), що підтверджується довідкою, наданою ТОВ «МКК № 3» від 01.05.2024 № 151 (підпункт 6 пункту 2 Порядку).

Відповідно до абзацу першого пункту 3 Порядку ТОВ «МКК № 3» не є таким, що відповідає трьом або більше критеріям, зазначеним у пункті 2 Порядку.

170524N298P

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/pidpriyemstvu-z-zaporizhzhya-vidmovili-v-nabutti-statusu-kritichno-vazhlivogo-dlya-ekonomiki-v-chomu-prichina/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top