Підсумки творчого конкурсу: як вдосконалюють свої професійні навички запорізькі журналісти

Журналістські матеріали, створені у 2020 році, подавались на конкурс від різних ЗМІ у чотирьох категоріях. Переможці отримали відзнаки, грамоти та подарунки. Висловити подяку за плідну працю на свято завітали і гості – представники різноманітних організацій та установ міста. Тим часом, організатори переконані – для молодих журналістів перемоги у побідних конкурсах стануть мотивацією для постійного вдосконалення своїх професійних навичок.

“У конкурсі взяли участь 58 медійників. 112 робіт. Багато з них брали участь в декількох номінаціях, тому, можете собі уявити, яке охоплення, взагалі. Творче охоплення наших журналістів, я ними дуже пишаюся. У цьому році ми заснували ще й премію для ветеранів, чого ніколи не було, і для журналістів сайтів і фрілансерів. У нас ніколи не брали участь фрілансери”, – розповіла голова Запорізької обласної організації Національної спілки журналістів України Наталя Кузьменко.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/pidsumki-tvorchogo-konkursu-jak-vdoskonaljujut-svoi-profesijni-navichki-zaporizki-zhurnalisti/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=pidsumki-tvorchogo-konkursu-jak-vdoskonaljujut-svoi-profesijni-navichki-zaporizki-zhurnalisti

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top