Підтримка диктаторських законів 16 січня є моральним відторгненням будь-яких його подальших дій: Ігор Артюшенко – про перспективу призначення Сергія Тігіпка в уряд

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що не виключає призначення Сергія Тігіпка в уряд  для «підсилення». Про це він розповів на брифінгу.

Перспективу відставки Гончарука та ймовірних кандидатів на посаду очільника уряду обговорили в ефірі телеканалу «Прямий».

Народний депутат восьмого скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко звернув увагу на нелогічність дій провладної команди в цих питаннях.

Буквально тиждень чи два тому пан Гончарук заявив про те, що нарешті подолана корупція в вищих ешелонах влади – це перша теза, і друга – що йде економічне зростання. Тому коли сьогодні по всіх засобах масової інформації говорять про те, що уряд треба міняти, у мене виникає одне питання: «якщо корупція подолана і йде економічне зростання, то для чого міняти уряд?». Тобто або пан Гончарук збрехав чи зманіпулював фактами, або хтось інший хоче зайти, щоб відновити корупцію в інших ешелонах влади і зменшити економічне зростання. Це щодо алогічності висловлювань пана прем’єра , – сказав політик.

Ігор Артюшенко пригадав політичні рішення Сергія Тігіпка, які суперечать образу сучасного демократичного політика. Зокрема, мова йшла про підтримку Тігіпком диктаторських законів 16 січня.

– Щодо прізвищ. Не знаю правда чи неправда щодо призначення Тігіпка, але окрім його причетності щодо пенсійної реформи (підвищення пенсійного віку) і висловлювань що «будуть росіяни через два тижні» є ще один момент, який сучасний політикум може трошки підзабув. Це закони 16 січня і його голосування «за», і це є моральним відторгненням будь-яких його подальших дій, – наголосив парламентар.

Політик зазначив, що підходом «призначати досвідчених», про який останнім часом говорять провладні симпатики, можна призначити кого-завгодно.

– Якщо керуватися підходом, що треба призначити досвідченого, то можна і Азарова поставити, – висловився Ігор Артюшенко.

Сообщение Підтримка диктаторських законів 16 січня є моральним відторгненням будь-яких його подальших дій: Ігор Артюшенко – про перспективу призначення Сергія Тігіпка в уряд появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/obshhestvo/pidtrimka-diktatorskih-zakoniv-16-sichnja-ie-moralnim-vidtorgnennjam-bud-jakih-jogo-podalshih-dij-igor-artjushenko-pro-perspektivu-priznachennja-sergija-tigipka-v-urjad.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top