Підземні селища: росіяни активно зводять укріплення на Запоріжжі

Рашистські загарбники ще з позаминулого року не припиняють будувати різноманітні фортифікації на окупованих частинах Запорізької області. Окупанти розуміють, що ЗСУ продовжать звільняти території, зокрема на Півдні України, тому не зупиняють побудову фортифікацій.

Одним із пріоритетів росіян у тих регіонах, які межують з фронтом, є побудова різноманітних фортифікацій та укріплень. Не винятком є й окуповані території Запоріжжя. Подейкують, на окупованих територіях росіяни не припиняють роботу і будують настільки міцні споруди, що у них, кажуть, є цілі підземні міста.

Як повідомляв DeepState, найукріпленішими областями є Запорізька та Донецька, де росіяни збудували 1869 км. та 1865 км. таких споруд відповідно.

Зауважимо, що наприкінці січня мер Мелітополя, а тепер і голова Запорізької ОВА Іван Федоров розповідав про укріплення росіян на окупованих територіях Запоріжжя. На останніх супутникових знімках побачили нові 20 кілометрів оборонних споруд між селами Миколаївка та Іванівка у напрямку Бердянська.

А Токмак, Молочанськ та частково Мелітополь окупанти перетворили у масштабні укріпрайони. Для цього росіяни вдаються до нових цинічних дій: розлили береги річки Молочна, щоб використовувати її як природний протитанковий рів; а біля Токмака та Молочанська росіяни навпаки збудували нові дамби.

На жаль, під час літнього контрнаступу Збройні Сили України зіткнулися з неймовірними оборонними лініями росіян. Так, окупанти спорудили три лінії оборони вздовж близько 120-кілометрової ділянки на Запоріжжі. Оборонні лінії складалися з однієї з передовими бойовими позиціями, та ще двох зон із майже суцільними, складнішими загородженнями. На додачу до цього просування ЗСУ було дуже ускладнене через рясно заміновані поля.

Щобільше, росіяни фактично побудували підземні міста у Мелітополі. Про це згадували ще на початку осені 2023 року. В окупантів були такі спроможності, адже вони почали будувати укріплення фактично з початку окупації цих територій – на той момент близько півтора року.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/pidzemni-selyshcha-rosiiany-aktyvno-zvodiat-ukriplennia-na-zaporizhzhi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top