Пільги на зменшення орендної плати під час COVID-19 отримали лише декілька державних установ

Своїм рішенням від 27 травня Запорізька міська рада зменшила розмір орендної плати за користування комунальним майном для банків. Рішення приймали у рамках допомоги бізнесу під час COVID-19. Але скористатися такою пільгою змогло лише кілька фінансових установ, які перебувають у державній власності.

Про це повідомляє “Запорізький проект розслідувань”.

Зокрема, 27 травня міськрада прийняла рішення (№61), за яким на 50% зменшила орендну плату за комунальні приміщення, які використовуються банками для розташування власних відділень та пунктів приймання платежів.

Зменшення орендної плати передбачили на три місяці (з 1 травня до 31 липня 2020 року). Щоб отримати пільги банківські установи мали укласти додаткові угоди до діючих договорів оренди.

За інформацією депуртаменту комунальної власності та приватизації міськради, додаткові угоди міськради уклали лише з двома банками — АТ “Державний ощадний банк України” та АТ КБ “Приватбанк”.

Також були підписани додаткові угоди з банківськими установами. Всього таких угод протягом червня підписали 19 — на відповідну кількість приміщень. Зокрема, 18 угод уклали з “Ощадбанком” та одну з АТ КБ “Приватбанк”.

АТ КБ “Приватбанк”, як і “Ощадбанк”, нині належить державі. Тобто, пільги з оренди комунального майна за рішенням міськради (№61) наразі отримала держава.

Нагадаємо, за місяць мешканці Запоріжжя та області за житлово – комунальні послуги заплатили 452,7 млн. грн. І це враховуючи борги з минулих періодів.  За електроенергію споживачі заплатили 407 млн. грн. Борги за опалення та гарячу воду на початок серпня становили понад 1 мільярда гривень.

Сообщение Пільги на зменшення орендної плати під час COVID-19 отримали лише декілька державних установ появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/pilgi-na-zmenshennja-orendnoi-plati-pid-chas-covid-19-otrimali-lishe-dekilka-derzhavnih-ustanov.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top