Пішов із життя заступник декана факультету ЗНУ

Cьогодні, 20 жовтня, пішов із життя Сергій Білоножко. Відомий історик, педагог, автор шкільних підручників, заступник декана факультету, доцент кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Запорізького національного університету.

За інформації Факультету Історії та міжнародних відносин ЗНУ, це непоправна втрата для колективу вишу, факультету історії та міжнародних відносин, кафедри, для кожного, хто знав Сергія Володимировича, працював із ним.

«Втрата такої чудової, щирої людини залишила біль в серці кожного працівника факультету та університету. Сергій Володимирович за життя став кожному хорошим Другом, прикладом Справжнього Науковця та Педагога. Колеги вдячні йому за багаторічну співпрацю, а студенти за отримані фундаментальні знання.
Важко передати словами біль втрати… Через весь свій життєвий шлях Сергій Володимирович проніс щиру доброту, чуйність, надійність, порядність, безвідмовність, відданість улюбленій роботі. Сергій Володимирович був душею колективу, творчою людиною. Такої думки тисячі випускників факультету, друзів і колег Сергія Володимировича…. Щирі співчуття рідним і близьким… Світла і вічна пам’ять», — йдеться у повідомленні.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/pishov-iz-zhyttia-zastupnyk-dekana-fakultetu-znu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top