«Після арешту майна Порошенка вже ні в кого не має сумнівів, що це політичне переслідування»: Ігор Артюшенко

В етері телеканалу «Прямий» обговорили політичні переслідування владою лідера опозиції, п’ятого Президента України Петра Порошенка.

Печерський районний суд Києва ухвалив рішення про накладення арешту на майно п’ятого Президента України та лідера партії «Європейська Солідарність» Петра Порошенка.

Зокрема, арешт накладено на Севастопольський завод, який хоч і незаконно, але де-факто вилучений російським агресором. Повний текст ухвали мають оголосити 14 січня.

Адвокат Петра Порошенка Ігор Головань заявив, що Державне бюро розслідувань не має права клопотати до Печерського районного суду щодо арешту майна, оскільки суд розташований поза територіальною юрисдикцією ДБР. Адвокат вже назвав рішення про арешт незаконним, адже ухвалювалося на підставі сфальсифікованих документів. Отже Ігор Головань із колегами, що ведуть цю справу, не згодні з рішенням суду і подаватимуть апеляцію. Окрім цього будуть звертатися до Європейського суду з прав людини.

Петро Порошенко заявив, що в середині січня повернеться в Україну і не відмовляється від відвідин прокуратури та судових засідань. Однак, підвладні діючому президенту правоохоронні органи поспішають розігнати хвилю політичного переслідування до того моменту, як Петро Порошенко повернеться з-за кордону.

В етері телеканалу «Прямий» народний депутат восьмого скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко наголосив, що Печерський суд має антирейтинг і славиться повільністю своєї роботи, однак в даній ситуації українці змогли побачити надшвидку реакцію з боку судей. Ігор Артюшенко відповів на головне питання, що пролунало в студії: «кому це потрібно?»

«Дуже дивно, коли фактично розвалена судова система так швидко працює в новорічні свята. Окрім того, пані Венедіктова на один день, тільки на 20 грудня,пішла у відпустку, виключно для того, щоб призначений заступник підписав цю нікчемну підозру Порошенку», — розповів Ігор Артюшенко.

В студії зазначили, що суд зібрався дуже швидко. Ігор Артюшенко підтвердив, що навіть адвокати дізналися про судове засідання в останній момент.

«Як мені відомо, вранці один з адвокатів у вигляді СМС отримав повідомлення про запрошення на суд. Це знову ж таки повністю порушена процедура судочинства і повідомлення сторони захисту. В той час Петра Порошенка підтримують на міжнародному рівні — вже пролунали меседжі від депутатів Європарлманету і очільників, наприклад, Польщі, та інших посольств. Вони наголошували: якщо це не політичне переслідування, то, будь ласка, надайте об’єктивні докази, щоб ми розуміли, що відбувається. І після рішення суду про арешт майна Порошенка, я думаю, що ні в кого не буде вже сумнівів, що це саме політичне переслідування, тому що жодних доказів немає, в тому, в чому намагаються звинувачувати Порошенка.

Тобто якщо говорити про державну зраду, то сьогодні треба відкривати кримінальну справу на Зеленського і його оточення якраз про фінансування тероризму», — наголосив Ігор Артюшенко.

Більше цікавого дивіться у відео.

Читайте також: «Зеленський готує країну до капітуляції»: Ігор Артюшенко

Жодного спаму, лише найцікавіше для вас у нашому Telegram-каналі. Обіцяємо)

Источник: https://forpost.media/novosti/pislia-areshtu-mayna-poroshenka-vzhe-ni-v-koho-ne-maie-sumniviv-shcho-tse-politychne-peresliduvannia-ihor-artiushenko.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top