Важные новости
«Запорожгаз» — плевать на всех и армейские методы.В Україні запровадили механізм забезпечення переселенців житлом у сільській місцевості«Коридор» до Криму тріщить по швах: ГУР ефектно спалило техніку…Зруйновано багатоповерхівки та поранено людей: наслідки ворожих ударів по Запорізькій…У Запорізькій області семеро людей постраждали внаслідок атак БПЛА, –…Засмічення земель та згоряння будівлі АЗС: в екоінспекції озвучили наслідки…НБУ зобовʼязав Укрпошту звільнити Смілянського з посади гендиректораВернісаж без переспіву: запоріжці отримали купу дарунків від композиторки Наталії…Засмічення земель та згоряння будівлі АЗС: в екоінспекції озвучили наслідки…Поповнення картки з 26 червня зміниться: українців попередили про нові…Під Мелітополем дрони ГУР спалили російський «Панцир-С2» просто в укритті…

Після атаки на Запоріжжя до лікарень потрапили 18 людей, четверо з них у тяжкому стані

У Запоріжжі зросла кількість постраждалих внаслідок російської атаки, що сталася напередодні. По медичну допомогу вже звернулися 43 людини. Про це повідомив голова Запорізької ОВА Іван Федоров.

За даними медиків, 18 постраждалих залишаються у лікарнях. Стан чотирьох із них оцінюють як тяжкий, ще 14 людей перебувають у стані середньої тяжкості.

Постраждалі — люди віком від 20 до 66 років.

Інші поранені після надання необхідної допомоги продовжують лікування амбулаторно.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Запоріжжі після обстрілів пошкоджені 28 будинків у двох районах міста

Джерело: 061.ua

Share this post

нет
scroll to top