Після підриву Каховської ГЕС рашисти намагаються закинути ДРГ на правий берег Дніпра

Російські військові переодягаються в цивільний одяг і намагаються змішатись з місцевим населенням, яке евакуюється на правий берег Дніпр.

Як повідомляє розвідка, таким чином окупанти планують використати підрив Каховської ГЕС для того, щоб закинути диверсійно-розвідувальні групи (ДРГ) на звільнені території Херсонської області.

Як повідомляв «Форпост», представники військового партизанського руху «Атеш», який діє на тимчасово окупованих територіях України, повідомляє, що до підриву Каховської ГЕС можуть бути причетні військовослужбовці 1-го батальйону 205-ї мотострілецької бригади з м. Будьонівськ Ставропольського краю рф.

При цьому наголошується, що агентська мережа руху вже встановлює особистості тих хто особисто приймав участь в замінувані Каховської ГЕС.
В першу чергу вдалось встановити що командиром 1-го батальйону 205-ї мотострілецької бригади є полковник Шандура Едуард Юрійович який народився 5 квітня 1983 року в м. Бутурлинівка Воронезької області рф.

Нагадаємо, сьогодні вночі, 6 червня, російські окупанти підірвали Каховську ГЕС. Повністю зруйнована гребля і машинна зала ГЕС. Вода рухається великим потоком і дуже швидко. ГЕС відновленню не підлягає.

Збройні сили України запевняють, що підрив росіянами Каховської ГЕС не завадить Силам оборони і далі звільняти окуповані території.

В управлінні стратегічних комунікацій ЗСУ зазначили, що військове керівництво РФ знищило дамбу через «свій страх перед українською армією» і через «успіхи Сил оборони України у здійсненні наступальних дій».

«Україна забезпечена всіма необхідними плавзасобами та понтонно мостовими переправами для форсування водних перешкод. Підступні дії противника, які створюють соціальну та економічну кризу, не зупинять Сили оборони України, які готові звільнити окуповані території України», — йшлося у повідомленні.

Источник: https://forpost.media/novosti/pislia-pidryvu-kakhovskoi-hes-rashysty-namahaiutsia-zakynuty-drh-na-pravyy-bereh-dnipra.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top