Після розголосу в ЗМІ у 9-й міській лікарні Запоріжжя з’явилося знеболювальне – операції поновилися

Фото — ілюстраційне

Лікарі 9-ої лікарні відмовлялися приймати пацієнтів на операції. У медзакладі було відсутнє необхідне знеболювальне, яке у звичайній аптеці не купиш. У суспільстві почався переполох, проблемою зацікавилися ЗМІ. Коли на поріг завітали журналісти – вихід знайшовся.

Заступник головного лікаря Вадим Пасько розповів, що анестезія закінчилася «раптово». Через зірваний тендер нового знеболювального не надходило. До того ж за словами працівників закладу, спостерігався «аномальний наплив пацієнтів», до цього хворих було менше.

Проблемою дуже зацікавилися представники ЗМІ та правоохоронці. Відповідні препарати мають зберігатися в сейфі й видаватися суворо під розпис. Нагадаємо, ці ліки закуповує держава.

На поміч прийшли колеги, інші медзаклади «поділилися» з 9-ю лікарнею знеболювальним. Вадим Пасько одразу ж видав указ про поновлення операцій.

Читайте також: У Запоріжжі з’явилася «вакансія» трансплант-координатора

ПОДЕЛИТЬСЯ Источник: https://forpost.media/novosti/pislja-rozgolosu-v-zmi-u-9-j-miskij-likarni-zaporizhzhja-z-javilosja-zneboljuvalne-operacii-ponovilisja.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top