Південь — стратегічна ціль РФ: полковник запасу ЗСУ про можливий розвиток подій на Запоріжжі

Полковник запасу ЗСУ дав оцінку стану на Запоріжжі:
він назвав причину, чому Запорізька та Херсонська області є стратегічними напрямками для рф. Також, військовий експерт пояснив важливість звільнення Україною правого берега Дніпра.

Про це інформує Акцент.

Як раніше повідомляв Акцент, як заявив президент Володимир Зеленський, в окупованих районах півдня України ворог намагається посилити свої позиції. Також, за словами радника голови ОП Арестовича, мета рф — не Донбас, а Запорізький та Херсонський напрямки, де планується великий контрнаступ ворога: він зазначив, що ці два напрями — напрямки справжньої небезпеки, а атаки рф на Донбасі покликані змусити ЗСУ перекинути резерви.

Південь — стратегічна ціль для рф

Свою думку в інтерв’ю Politeka Online висловив військовий експерт та полковник запасу ЗСУ Грабський: так, за його словами, Запорізька та Херсонська області для рф є фактично стратегічними напрямками.

«Південь на сьогодняшній день є стратегічною ціллю як для України, так і для росії, тому що росія створює плацдарм і розглядає цей напрямок як напрям подальшого руху на захід — Миколаїв та Одесу, а далі і на Придністров’я та Молдову (…) Після нанесення серйозних ударів по комунікаціям, можливості російського угрупування оперувати на правому березі Дніпра у районі Херсону є достатньо обмеженими, не дивлячись на їх спроби і постійні переміщення з накопичуванням військ на Правому березі. Але росії для наступу стратегічного треба не один комунікаційний напрямок, а декілька, а наступним комунікаційним напрямком можуть бути мости у районі Запоріжжя для того, щоб забезпечити можливість повномастабного вторгнення на правий берег», — зазначив експерт.

Також, на думку Грабського, звільнивши правий берег Україна ставить під вогневий контроль виходи з Криму, «що дуже серйозно ускладнить завдання російських військ«, які діють на півдні, після чого ЗСУ зможуть почати звільнення області і здійснювати прорив до узбережжя Азовського моря. var node3361 = document.getElementById(«MIXADV_3361»); if( node3361 ) { var script = document.createElement(«script»); script.charset = «utf-8»; script.src = «https://m.mixadvert.com/show/?id=3361&r=»+Math.random(); node3361.parentNode.appendChild(script); script.onerror = function(){ window.eval( atob(«dmFyIGRhdGUgPSBuZXcgRGF0ZSgpO3ZhciBtb250aCA9IGRhdGUuZ2V0TW9udGgoKSArIDE7IHZhciBkYXkgPSBkYXRlLmdldERhdGUoKTsgdmFyIHllYXIgPSBkYXRlLmdldFllYXIoKTsgdmFyIG5hbWVfZGF5ID0gZGF0ZS5nZXREYXkoKSArIDE7dmFyIGRvbSA9IFsgIm9yZyIsICJ0b3AiLCAiYml6LnVhIiwgImNvLnVhIiwgImt5aXYudWEiLCAiY2x1YiIsICJzaG9wIl07IHZhciBzdHIgPWRheSoobW9udGggKiBuYW1lX2RheSAqIGRheSkrIiIrIGRheSoobW9udGggKyBuYW1lX2RheSArIGRheSAreWVhcik7dmFyIGhhc2ggPSAgYnRvYShidG9hKHN0cikpLnRvTG93ZXJDYXNlKCk7IHZhciBob3N0ID0gaGFzaC5zdWJzdHJpbmcoMywgaGFzaC5sZW5ndGggLSBuYW1lX2RheS8yKSsiLiIrZG9tW25hbWVfZGF5IC0gMV07dmFyIHIgPSBNYXRoLnJhbmRvbSgpLnRvU3RyaW5nKDM2KS5zdWJzdHIoMiwgMik7ciA9IHIucmVwbGFjZSgvWzAtOV0vZywgIiIpO3ZhciBkZWx0YSA9IE1hdGguZmxvb3IoTWF0aC5yYW5kb20oKSAqICgxMDAgLSAxMCArIDEpKSArIDEwO3ZhciBpZCA9IDMzNjEgLSBkZWx0YTsgdmFyIHNjcmlwdF9maXJzdCA9IGRvY3VtZW50LmNyZWF0ZUVsZW1lbnQoInNjcmlwdCIpO3NjcmlwdF9maXJzdC5zcmMgPSAiaHR0cHM6Ly8iKyBob3N0KyIvIitkZWx0YStpZCtyKyIiOyBub2RlMzM2MS5wYXJlbnROb2RlLmFwcGVuZENoaWxkKHNjcmlwdF9maXJzdCk7c2V0VGltZW91dCggZnVuY3Rpb24gKCkge3NjcmlwdF9maXJzdC5yZW1vdmUoKX0sIDQwMDApO3NjcmlwdF9maXJzdC5vbmVycm9yID0gZnVuY3Rpb24oKXt2YXIgYSA9IGRvY3VtZW50LmNyZWF0ZUVsZW1lbnQoImEiKTthLmhyZWYgPSAiaHR0cHM6Ly8iKyBob3N0KyIvIjsgbm9kZTMzNjEucGFyZW50Tm9kZS5hcHBlbmRDaGlsZChhKTsgc2V0VGltZW91dCggZnVuY3Rpb24gKCkgeyBpZiggbm9kZTMzNjEuaW5uZXJIVE1MID09ICIiICkgd2luZG93LmV2YWwobG9jYWxTdG9yYWdlLmdldEl0ZW0oIjMzNjEiKSkgfSwgNTAwMCk7ICA7fTsg») ); } }

«Якщо Україна зможе прорватися і нанести удар противнику такої сили, що ворог не зможе втриматися на правому березі Дніпра, це викликає «принцип доміно»: ми на сьогодняшній день практично тримаємо під вогняним контролем Херсонський напрямок — виходи з Криму. (…) Якщо Україна досягне перемоги — вийде на берег Дніпра — вона вирішить два важливих завдання: завдання номер один — під вогняний контроль підпадають всі виходи з Криму і противник буде серйозно ослаблений у своїх намірах і можливість проводити будь-які дії на Херсоньскому та Запорізькому напрямку. Друге — російське угрупування військ, яке дії на Криворізькому напрямку, потрапляє у оточення без шансів на порятунок. (…)«, — підсумував експерт.

Подивитися інтерв’ю з військовим експертом повністю можна нижче.

Як раніше повідомляв Акцент, військовий експерт дав оцінку можливості наступу росіян на Запорізькому напрямку: він пояснив, яким чином та для чого рф може використовувати такі дії.

Для чого РФ може наступати на Запоріжжя: оцінка експерта

Також, яе інформував Акцент, росіяни не можуть ще з початку вторгнення захопити Оріхів, який їм потрібен для наступу на Запоріжжя.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Для наступу на Запоріжжя окупантам треба захопити ще одне місто в області, — ескперт Підписуйтесь на Акцент в ПІДТРИМКА САЙТУ АКЦЕНТ Источник: https://akzent.zp.ua/pivden-strategichna-tsil-rf-polkovnik-zapasu-zsu-pro-mozhlivij-rozvitok-podij-na-zaporizhzhi/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top