Північна Осетія йде на рекорд за цинковими гробами із Запорізької області

У боях на Запоріжжі гинуть дагестанці й осетини

«Не в землю нашу полегли когда-то…» — рашистські пропагандисти люблять крутити цю пісню на слова дагестанця Расула Гамзатова. Не у вашу землю лягають і нині. Земля наша, українська.

Єфрейтор Расул Рустамов, лейтенант Азим Муслимов, молодший сержант Алик Газиев – це все дагестанці, які знайшли смерть на запорізькій землі. 

29-річний навідник міномета Газиев став 147-м вихідцем з Дагестану, що загинув на війні в Україні. А всього двухсотих джигітів родом з цієї північнокавказької республіки вже близько 225 (дані з офіційних публікацій, повідомлень родичів, ЗМІ. Реальні цифри можуть бути вищими). Не всі вони, звичайно, сконали саме на Запоріжжі, але наш край вельми допомагає Дагестану лідирувати в Росії за кількістю солдатських гробів. 

Регіон бідненький, от і йдуть на службу дагестанці, аби підзаробити. І підзаробляють — так, що потім сім’ям у траурі надають «усю необхідну допомогу». Місцева влада змушена робити виплати рідним загиблих. У випадку з Аликом Газиевым рідня така – батьки, дружина, три тітки.

Пам’ятаєте свій шок уранці 24 лютого, коли дізналися, що Росія обстрілює наші міста? Тоді, у перші години війни, Алик Газиев уже теж гатив по українцях. А ось він з дружбанами-вбивцями 9 травня (стоїть справа).

Осетія

А тут за день до своєї погибелі біля села Гладке Василівського району (у центрі).

Осетія

А нижче — за кілька днів до смерті. Поруч з Газиевым — Аслан Найфонов. У пекло ця парочка теж відправилась разом, в одному бою. 

Осетія

Командир відділення артилерійської розвідки 39-річний Аслан Найфонов родом з Північної Осетії. Це ще один кавказький регіон, котрий справно приймає двухсотих із Запорізької області. Ймовірно, навіть є рекордсменом за цинковими гробами з нашого краю (усього в Україні, за офіційними даними, загинули 69 уродженців Північної Осетії. Реальна кількість може бути вищою). 

Крім Найфонова, ось ще підтверджені імена загиблих у Запорізькій області жителів Північної Осетії – старший лейтенант Игорь Ковалев, старший прапорщик Дмитрий Корнеев, єфрейтор Беслан Лукожев, сержант Сергей Роговой. 

Осетія

Протитанкіст Сергей Роговой у свої 27 років уже став ветераном бойових дій – тричі їздив до Сирії. А от у Запорізькій області цього рашиста прикінчили з першого разу.

Далі буде.

Автор: Михайло Семеренко

Читайте також: Росія повідомила, що її морпіх загинув у Запоріжжі

І ще диявольська історія ординської навали: «Русский мир» знищив у Запорізькій області пам’ятник на могилі, де похований Путін

Читайте наші новини на сайті zprz. city.

Сообщение Північна Осетія йде на рекорд за цинковими гробами із Запорізької області появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/pivnichna-osetiya-yde-na-rekord-za-tsinkovimi-grobami-iz-zaporizkoyi-oblasti

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top