Плей-оф раунд кваліфікації Ліги чемпіонів. «Динамо» — «Зальцбург» — 0:2

Цього тижня відбуваються перші матчі плей-офф раунду кваліфікації Ліги чемпіонів сезону-2024/2025.

В одному з них у середу, 21 серпня, зустрічалися київське «Динамо» та австрійський «Зальцбург». Поєдинок був номінально домашнім для української команди, але через війну проходив у Любліні на стадіоні «Арена Люблін».

Київське «Динамо» в першому матчі плей-оф раунду кваліфікації поступилося австрійському «РБ Зальцбург

Ліга чемпіонів. Плей-офф раунд кваліфікації. Перший матч

«ДИНАМО» (Київ, Україна) — «ЗАЛЬЦБУРГ» (Австрія) — 0:2 (0:1)
Голи: Доржелес (29), Кьєргор (50 пен.)

Предупредження: Шапаренко (45+3), Дубінчак (81) — Дедич (45+3), ван дер Бремпт (77)

«Динамо»: 1.Бущан — 20.Караваєв (24.Тимчик, 71), 4.Попов, 32.Михавко, 44.Дубінчак — 6.Бражко (91.Михайленко, 64), 10.Шапаренко — 7.Ярмоленко (К) (9.Волошин, 64), 76.Піхальонок, 22.Кабаєв (21.Супряга, 88) — 11.Ванат (45.Брагару, 71).
Запасні: 35.Нещерет, 2.Вівчаренко, 15.Рубчинський, 17.Лонвейк, 18.Андрієвський, 28.Себальйос, 40.Біловар.

«Зальцбург»: 1.Бласвіх (К), 70.Дедіч, 91.Пентковскі, 6.Беду, 3.Терзич (2.ван дер Бремпт, 26), 18.Бідструп, 27.Гурна-Дуат (7.Капальдо, 68), 14.К’єргор (21.Ратков, 86), 45.Доржелес (28.Дагім, 68), 30.Глух, 49.Єо (25.Лукіч, 68).
Запасні: 24.Шлагер, 92.Хамзич, 5.Окох, 15.Дьямбу, 21.Ратков, 36.Мелльберг, 81.Дьякіте.

Матч-відповідь між «Динамо» і «Зальцбургом» відбудеться найближчого вівторка, 27 серпня, в Зальцбурзі.

Київське «Динамо» продовжило шлях у цьогорічній Лізі чемпіонів номінально домашнім матчем плей-оф раунду кваліфікації проти австрійського «РБ Зальцбург».

На попередніх стадіях підопічні Олександра Шовковського вибили сербський «Партизан» і здолали шотландський «Рейнджерс». Тепер же їм випало змагатися з віце-чемпіоном Австрії — «РБ Зальцбург». Номінально домашній матч «Динамо» проводило в польському Любліні.

На початку зустрічі кияни провели кілька хороших атак, зокрема, Ярмоленко двічі не зумів як слід обробити м’яч у заключній фазі. Австрійці відповіли дальнім ударом Гурна-Дуата в площину.

Затим виник момент у «Динамо», коли Ярмоленко не встиг випередити кіпера після помилки захисника, а в наступній фазі атаки Байду накрив удар Ваната.

На 29-й хвилині «Зальцбург» вийшов уперед — Єо зумів розрізати оборону біло-синіх, а Нене переграв Бущана. Пізніше австрійці ще кілька разів підбиралися до воріт «Динамо», зокрема, Бущану довелося парирувати удар К’єргора.

Своєю чергою хороший момент мав Караваєв, який після передачі Ярмоленка пробив поруч зі стійкою.

На старті другого тайму Єо перевірив Бущана, а за мить нападника гостей у власному штрафному збив Караваєв.

К’єргор із пенальті подвоїв перевагу австрійців. «Динамо» могло одразу ж відіграти один гол, однак Ярмоленко завершив контратаку ударом над поперечиною.

Згодом П’янтковський накрив удар Ваната з гострого кута, а з дальньою спробою Шапаренка впорався Бласвіх.

На 57-й хвилині Бущан врятував господарів, коли Глух із кількох метрів замикав простріл партнера. Пізніше Шапаренко невдалим ударом заввершив фланговий пас Волошина. Згодом Брагару не зумів замкнути дальню стійку з передачі Шапаренка.

На 83-й хвилині Попов після подачі Піхальонка з кутового влучив у стійку. Тут же міг забити «Зальцбург», але удар Капальдо прийшовся поруч зі стійкою. Пізніше ще один удар Капальдо в останній момент заблокував Попов.

У компенсований час мав момент Шапаренко, але пробив Бласвіху в руки. Тож кияни поступаються — 0:2.

Сообщение Плей-оф раунд кваліфікації Ліги чемпіонів. «Динамо» — «Зальцбург» — 0:2 появились сначала на Газета МИГ.