Плітка по лікоть: на Запоріжжі рибпатруль викрив браконьєрів під час нерестової заборони (ВІДЕО)

На Дніпровському водосховищі є крупна риба. Але, нажаль, браконьєри продовжують її виловлювати під час нерестової заборони.

Черговий спільний рейд Запорізького рибоохоронного патруля та водної поліції виявив порушників з великою кількістю риби. Журналіст Акценту побував у рейді разом з правоохоронцями. Як це було — дивіться у нашому репортажі.

Як розповів громадський активіст, журналіст Юрій Потоцький, під час нічного рейду було виявлено “жирних” браконьєрів, у яких під час затримання був повний катер мішків з сітками та рибою.

Щоб вибрати всю рибу із сіток (а це в основному плітка, карась та судак), правоохоронцям знадобилося близько 5 годин.

Сьогодні Запорізький рибоохоронний патруль разом з водною поліцією,затримали «жирних» порушників,які чомусь вирішили що всі інспектори сплять вдома і не контролюють ситуацію на водоймі.Але сталося,не так як гадалося…І в результаті-протокол більше чим на 3,2 млн грн збитків і заарештований човен «Амур» з двигуном «Хонда»-150к.с. Але є один приємний момент…Я особисто побачив плітку(тарань) і потримав у руках рибину,розміром по лікоть…Спеціально поміряв рулєткою вдома свій «по лікоть»-вийшло 45см…”, — розповів Юрій Потоцький.

У Запорізькому рибоохоронному патрулі вкотре звертаються домісцевих мешканців: побачивши факт порушення рибальства, телефонуйте на гарячу лінію рибпатруля або 102, працює цілодобово!

Нагадаємо, раніше Акцент розповідав, як у Запоріжжі рибпатруль, водна поліція та лісничі провели спільний рейд Домахою (ВІДЕО) (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Хвороби й зменшення популяції: як руйнування Каховської ГЕС і атаки по Запоріжжю вплинули на стан водних біоресурсів Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/plitka-po-likot-na-zaporizhzhi-ribpatrul-vikriv-brakonyeriv-pid-chas-nerestovoyi-zaboroni-video/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top