Початок покладено: у Запоріжжі демонтували рекламний стенд ломбарду

Про демонтаж конструкції повідомили у інспекції благоустрою. Роботи проводилися на вул. Лермонтова, де з узбіччя прибрали рекламний стенд. Належав він ломбарду «демос», що розташований на протилежній стороні вулиці. У інспекції зазначили, що цей демонтаж – перша серія «Демосу».

Раніше ми повідомляли про те, що в планах інспекції – розчистка і усього будинку, де знаходиться цей заклад. Адже власники ломбарду дозволили собі зашити банерами та вивісками свого «підприємства» ледь не увесь фасад 1 поверху цього будинку. Таким чином фактично спаплюживши вигляд цього ареолу, у самому центрі міста.

А сьогодні ж у інспекції зазначили, що в рамках засідання виконавчого комітету міської ради їм дали дозвіл на демонтаж рекламних конструкцій з будинку, де розташований «Демос». І протягом травня усі роботи з розчистки фасаду сподіваються вже виконати.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/pochatok-pokladeno-u-zaporizhzhi-demontuvali-reklamnij-stend-lombardu/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=pochatok-pokladeno-u-zaporizhzhi-demontuvali-reklamnij-stend-lombardu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top