«Подарунок» до дня росії: партизани підпалили армійську вантажівку під Мелітополем

Напередодні дня росії на тимчасово окупованих територіях Запорізької області партизани завдали удару по ворогу.

У Мелітопольському районі учасники руху опору підпалили армійську вантажівку «Урал», знищивши техніку і частину чергової зміни окупантів, повідомляє Telegram-канал АТЕШ.

За даними партизанів, підрив і підпал сталися на маршруті, яким російські військові регулярно пересуваються з особовим складом і боєкомплектом. Саме тут вони звикли робити зупинки, вважаючи тил «безпечним».

АТЕШ

Однак акція стала нагадуванням: у Запорізькій області більше немає «тилів». Жоден загарбник не може почуватися в безпеці навіть далеко від лінії фронту.

За словами партизанів, це не просто диверсія, а чіткий сигнал — ворог буде знищений скрізь, де ступить його нога. Такі «привіти» триватимуть до повного визволення української землі.

 

Читайте також: Атака на Запоріжжя: з висоти показані масштаби руйнувань. ФОТО

Більше новин у Телеграм: https://t.me/forpost_zp

 

Share this post

нет
scroll to top