Подвійна переплата: запорізька лікарня закупила маски зі значною різницею в ціні

КНП “Міська лікарня №6” Запорізької міської ради 25 вересня замовило ТОВ “Голденмед” засоби медичного захисту на загальну суму 502 тис. грн.

Про це повідомляє видання «Наші гроші» з посиланням на систему електронних закупівель “Прозоро“.

Основна частина договору – 250 тис. грн – припадає на маски медичні для індивідуального захисту “Волес” 3-шарова з вушним зачепом. Їх замовлено 50 тисяч штук по 5 грн/шт. Втім у низці закупівель (1, 2, 3)  в жовтні-листопаді у ТОВ “Торговий дім “Волес” такі маски інші замовники купували по 3,5 грн/шт, тож потенційна переплата складає 75 тис. грн.

Також 150 тис грн з усього договору припадає на напівмаски фільтруючі для захисту від аерозолів (респіратор) БУК-3К (50 ГДК) FFP3. Їх замовили 2000 штук по 75 грн/шт. При цьому, КНП “Міська лікарня №7” Запорізької міської ради 2 жовтня замовило ФОП Міщенко Костянтин Павлович такі напівмаски по 38,4 грн/шт. Тобто переплата лікарні №6 потенційно складає 73200 грн.

ТОВ “Голденмед” зареєстровано в липні 2020 року на 24-річну Юлія Морковську з села Нове під Кропивницьким. Згідно з інформацією з відкритих джерел та її сторінки у Facebook, раніше Юлія Морковська працювала продавцем-консультантом у магазині одягу Frank Walder, а зараз працює у ПАТ “Склоприлад” – підприємстві, яке виробляє лабораторний посуд і вимірювальне обладнання. Власником 64% акцій “Склоприладу” є Володимир Ілюхін. “Склоприлад” входить в групу компаній “Волес” – імпортера та виробника медичної продукції. Також Володимир Ілюхін є власником ТОВ “Волес-мед”. Саме за адресою реєстрації ТОВ “Голденмед”  зареєстровано низку фірм з групи “Волес”, в тому числі вищезгаданий ТОВ “Торговий дім “Волес”. До всього, в одній із закупівель контактним е-мейлом для  “Голденмед” вказувався “y.morkovskaya@voles.com.ua” – що відповідає імені власниці “Голденмед”, але на домені компанії “Волес”.

Відомо, що фірма “Голденмед” вже отримала замовлень на 7 млн грн по всій Україні і фігурувала в публікаціях про завищення вартості респіраторів вдвічі у Тернополі.

Сообщение Подвійна переплата: запорізька лікарня закупила маски зі значною різницею в ціні появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/podvijna-pereplata-zaporizka-likarnja-zakupila-maski-zi-znachnoju-rizniceju-v-cini.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top