Погода 9-11 лютого: новий тиждень розпочнеться з похолодання
За прогнозом Укргідрометцентру, на початку тижня у Запоріжжі буде прохолодно; і вдень, і вночі очікуються морози.
А з середи, 11 лютого, вже почне теплішати.
Опади не прогнозують.
Місцями на дорогах ожеледиця, обережно.

Погода 9 лютого
Вночі – хмарно з проясненнями, без опадів
Температура: -9°…-11°C
Вдень – хмарно з проясненнями
Температура: -7°…-5°C
Погода 10 лютого
Вночі – мінлива хмарність, без опадів
Температура: -11°…-13°C
Вдень – мінлива хмарність, без опадів
Температура: -5°…-3°C
Погода 11 лютого
Вночі – хмарно з проясненнями, без опадів
Температура: -6°…-8°C
Вдень – хмарно з проясненнями, без опадів
Температура: -1°…+1°C
Прогноз погоди в Україні на 9-11 лютого від синоптика Ігоря Кібальчича:
– У перші дні нового робочого тижня в нашій країні очікується нова хвиля міцних морозів, які охоплять більшість регіонів, особливо північні та північно-східні області.
Температура повітря в нічний час місцями знижуватиметься до -20 °С і нижче.
Тільки на Закарпатті та крайньому півдні збережеться відносно тепла погода.
У понеділок, 9 лютого, вночі у західних, південних та східних областях пройде сніг, вдень в Україні погода очікується без істотних опадів під впливом молодого антициклону. Місцями ожеледь, на дорогах ожеледиця. Температура повітря вночі в західних та північних областях становитиме -17…-23 °С, на решті території -9…-16 °С; в денні години -5…-12 °С, на Закарпатті протягом доби -2…+3 °С.
У вівторок, 10 лютого, очікується малохмарна погода, без опадів. На дорогах ожеледиця. Температура повітря вночі в центральних, північних та східних областях знизиться до -17…-22 °С, на крайній півночі місцями до -25 °С, на півдні та крайньому заході -8…-14 °С. Вдень коливатиметься в межах -5…-10 °С, у південній половині та на крайньому заході -3…+3 °С.
У середу, 11 лютого, у західних областях очікується невеликий сніг, мокрий сніг. На решті території країни буде без істотних опадів. На дорогах утримається ожеледиця. Температура повітря в північних, центральних та східних регіонах вночі становитиме -15…-21 °С, на решті території країни -5…-14 °С; вдень -3…+2 °С, на півночі Лівобережжя -2…-7 °С.
Сообщение Погода у Запоріжжі 9-11 лютого – детальний прогноз синоптиків появились сначала на Газета МИГ.