Пограбував запоріжанку, погрожуючи зробити укол невідомим препаратом: нападник почув вирок суду

Про це повідомляє пресслужба обласної прокуратури.

У лютому 2020 року 32-річний раніше засуджений чоловік, дочекавшись у під’їзді, коли пенсіонерка відчинить ключем двері, напав на неї та потрапив до квартири. Погрожуючи ножем, чоловік зміг безперешкодно оглянути квартиру та забрати майно та гроші жінки. Потім, погрожуючи зробити їй укол невідомим препаратом, змусив її віддати золоті сережки та банківську картку. Після цього злочинець зв’язав її та втік із награбованим.

Під час судових засідань чоловік не визнавав вину і висував різні версії своєї непричетності до цього злочину. Однак прокурори довели його вину. Чоловіка засудили до 10 років позбавлення волі із конфіскацією майна.

Читайте також: у Запоріжжі розшукали жінку, чия дитина днями померла. Їй було 4 місяці, і вона жила у повній антисанітарії.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/pograbuvav-zaporizhanku-pogrozhujuchi-zrobiti-ukol-nevidomim-preparatom-napadnik-pochuv-virok-sudu/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=pograbuvav-zaporizhanku-pogrozhujuchi-zrobiti-ukol-nevidomim-preparatom-napadnik-pochuv-virok-sudu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top