Показано нові вагони «Укрзалізниці», які не мають аналогів у світі (ФОТО)

«Укрзалізниця» нещодавно відкрила серію новітніх медичних вагонів, розроблених спеціально для задоволення потреб Збройних Сил України. Ці вагони, оснащені за останнім словом техніки, мають весь необхідний інвентар, який ви зазвичай знайдете у сучасному госпіталі.

Ці вагони є унікальними за своїми можливостями та обладнанням.

Для створення цих звітів залучалися дані з Facebook-сторінок «Укрзалізниці», Міністерства розвитку громад, територій і інфраструктури України, а також Міністерства оборони України.

З моменту їх запуску на початку березня кілька років тому, було виготовлено 62 таких вагони, і планується додати ще 8 до кінця року. Чотири з них були перетворені з пасажирських вагонів на медичні лише місяць тому.

Сучасні вагони Ці вагони містять обладнання нового покоління, що дозволяє не тільки транспортувати поранених, але й надавати їм необхідне лікування прямо в дорозі. Завдяки співпраці «Укрзалізниці» з міжнародними партнерами, волонтерами, і меценатами з України вдалося зібрати необхідні ресурси для закупівлі цього обладнання.Ці медичні вагони є особливо важливими для транспортування важкопоранених, яких не можна перевозити звичайними видами транспорту.

Команди анестезіологів, медсестер, медбратів, санітарів, та евакуаційні бригади працюють разом, щоб забезпечити високий рівень медичного догляду. Вагони мають власне джерело живлення від генератора, що робить їх повністю автономними та здатними підтримувати роботу життєво важливого медичного обладнання, включаючи апарати штучного дихання, обладнання для переливання крові, кардіомонітори, аспіратори та інше. Окремі вагони оснащені для проведення невідкладних хірургічних втручань прямо під час руху, забезпечуючи надзвичайну медичну допомогу в критичних ситуаціях. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/pokazano-novi-vagoni-ukrzaliznitsi-yaki-ne-mayut-analogiv-u-sviti-foto/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top