Покіс бюджету Запоріжжя

Фігуранти скандальної справи з недобудованих ВОПів в зоні АТО замість покарання продовжили розкрадання коштів тепер вже міського бюджету Запоріжжя.

Журналісти ГО «Гражданское общество» провели розслідування, яким чином вигравалися тендери на покіс трави в Запоріжжі. При цьому маючи в своєму штаті всього 6 співробіиків і не маючи необхідних КВЕДів на виконання робіт. Як зазначають журналісти, незважаючи на ознаки злочинів, правоохоронні органи в Запоріжжі не бажають не те що розслідувати, а навіть відкривати справи.

«Виявилось, що Моісєєв і Фурдуй почувають себе дуже добре та продовжують безкарно реалізовувати корупційні схеми у Запоріжжі. Наприкінці 2017 року, ними було засновано товариство з обмеженою відповідальністю «.АВАНГАРД.», де Фурдуй був зазначений як покрівельник-будівельний, а Моісєєв як монтажник-будівельний. Директор «Авангарду» фіктивний, у резюме на ворк юа зазначає, що за спеціальністю він вчитель з праці та креслення.

Кожного року влітку починається сезон алергій пов’язаний з тим, що у Запоріжжі дуже погано косять траву. Влада зазначає, що не вистачає грошей щоб якісно косити траву, але насправді справа в іншому. Дехто косить бюджетні гроші, а не траву.

ТОВ «.АВАНГАРД.» у 2018 році «виграло» чотири тендери у КП «Запоріжремсервіс» загальною вартістю 1 840 000 грн. Тендери стосувались покосу трави у Дніпровському та Олександрівському районі, а також обрізки дерев у Комунарівському та Олександрівському районі.

У тендерах створювалась штучна конкуренція, для цього використовувалась ТОВ «СК ФЛАГМАН», яка раніше належала цивільній дружині Моісєєва С., а Фурдуй Ю. був в ній директором. На момент проведення тендеру директором ТОВ «СК ФЛАГМАН» був Ковтун А. Також для штучної конкуренції використовувалась ТОВ «НОВЕ СТОЛІТТЯ XXI», директором якої на момент проведення тендеру був той самий Ковтун А.

Тендерний комітет КП «Запоріжремсервіс» відмовляв справжнім конкурентам, які пропонували нижчу вартість виконання робіт. Та обирав переможцем ТОВ «.АВАНГАРД.» незважаючи на те, що «Авангард» не мав КВЕДів на виконання робіт з покосу трави та обрізки дерев. Окрім цього у «Авангаді» працює всього шість людей, один з них – фіктивний директор, ще два Фурдуй та Моісєєв. Тобто косити траву у Дніпровському та Олександрівському районі чотири рази на рік повинні були три людини, а ще встигати обрізати дерева у Комунарському та Олександрівському районі», — повідомляється на сторінці Фейсбук організації.

До Дніпровського відділення поліції була подана відповідна заява про злочин, проте там її не стали реєстурвати. То ж журналісти домоглися відкриття провадження через Ленінський районний суд — суддя Козлова незважаючи на позицію прокурора Сича постановила відкрити провадження.

Нагадаємо, Моісєєв і Фурдуй є фігурантами скандалу з недобувдованими ВОП в зоні АТО. Більш детально читайте в нашому матеріалі: «Свинарчуки» Запорожской области. Госизмена Брыля и Самардака

Читайте новини Запоріжжя в нашому Telegram: t.me/akzentzp , Twitter та підписуйтесь на канал в Youtube, а також наш Instagram.

23.05.2019 20:37
Источник: https://akzent.zp.ua/pokis-byudzhetu-zaporizhzhya/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top