Поліція провела перевірку за фактом наруги над дитиною в елітній гімназії Запоріжжя: результати

Правоохоронці вжили заходи для з´ясування обставин події в учбовому закладі. Факт зґвалтування, з врахуванням показань учасників події, свідків, а також проведеним медичним оглядом, не знайшов свого підтвердження.

Попередньо за результатами перевірки складено адміністративний протокол за ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) КУпАП. В поліції це пояснили так: “Мати хлопчика, стосовно якого розповсюдилися неправдиві відомості, звернулася з заявою про притягнення до відповідальності батьків його однокласника”.

Наразі правоохоронцями спільно з незалежними психологами проводиться перевірка щодо наявності факту булінгу у навчальному закладі.

Школа, в якій ця ситуація набула розголосу, висловилась з цього приводу на сторінці у соціальній мережі, але наступного дня запис було видалено. Виглядає так, ніби школа не має позиції стосовно цього інциденту.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/policija-provela-perevirku-za-faktom-narugi-nad-ditinoju-v-elitnij-gimnazii-mista-rezultati/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=policija-provela-perevirku-za-faktom-narugi-nad-ditinoju-v-elitnij-gimnazii-mista-rezultati

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top