Поліція Запоріжжя розслідує факт встановлення шлагбауму на шляху до моря

Днями у мережі з’явилася інформація про те, що на проїзді до морського узбережжя у селищі Приморський Посад встановили шлагбаум. З відпочивальників вимагали гроші за проїзд. Та, як відомо, подібна діяльність в Україні – незаконна. Тож за даним фактом звернулися до правоохоронців. І у поліції вже відреагували на порушення.

Як повідомляють у прес-службі обласного управління Нацполіціїї у Запорізькій області, відомості про подію вже внесено до Єдиного реєстру обліку заяв та звернень громадян. А за самим фактом вже відкрито кримінальне провадження. Організаторів «бізнесу» можуть притягнути до відповідальності за «Самоправство».

У поліції зазначили, що зараз перевіряють, чи є у «підприємців» документи на довгострокову оренду землі чи підстави на отримання таких документів.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/policija-zaporizhzhja-rozsliduie-fakt-vstanovlennja-shlagbaumu-na-shljahu-morja/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=policija-zaporizhzhja-rozsliduie-fakt-vstanovlennja-shlagbaumu-na-shljahu-morja

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top