Полігон твердих побутових відходів у Василівці будувати не будуть

Полігон твердих побутових відходів у Василівці будувати не будутьфото: ЗОДА

Полігону твердих побутових відходів у Василівці не буде. Про це сьогодні, 2 грудня, повідомила прес-служба Запорізької ОДА.

Сміттєвий полігон мали споруджувати за кошти з бюджету. Проте Департамент державної архітектурно – будівельної інспекції, куди направили отриману проектну документацію, не дав дозволу на будівництво через велику кількість недоліків.

Полігони ТПВ можна розміщувати лише за межами населеного пункту, а василівський полігон включили до генерального плану міста. Його збиралися будувати по вул. Невського, 105-А в Василівці. Зараз на місці проведені лише підготовчі роботи.

«…враховуючи всі ці факти, будівництво полігону ТПВ по вул. Невського у місті Василівка неможливе та суперечить законам України та ДБН. У зв’язку з цим 31.10.2019 було розірвано договір на коригування проєктної документації і отримання експертизи», – зазначено в повідомленні.

Варто зазначити, що питання створення у Василівці полігону твердих побутових відходів сколихнуло суспільство. Місцеві жителі виступали проти і вимагали заборонити будівництво. На їх думку будівництво полігону могло погіршити екологічну ситуацію не лише у самій Василівці, а й у всій області.

ПОДЕЛИТЬСЯ

загрузка…

Источник: https://forpost.media/obshhestvo/poligon-tverdih-pobutovih-vidhodiv-u-vasilivci-buduvati-ne-budut.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top