Політичний в’язень Олег Сєнцов дав оцінку дій Президента

Підтримкою Олега Сенцова заручився Глава держави Петро Порошенко. Про це зая’вила перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко на форумі «Від Крут до Брюсселя.

Посадовець наголосила, що одне з головних завдань і надалі – звільнити з російських лещат усіх українських політв’язнів. Вона додала, що отримала лист від українського політв’язня режисера Олега Сенцова, який перебуває в російській колонії.

За словами Геращенко, режисер написав їй: «Судячи з того, що російський телевізор передає про Порошенка і Клімкіна вони роблять усе правильно».

Уповноважений Президента з питань мирного врегулювання ситуації у Донецькій та Луганській областях особливо акцентувала на важливості розуміння тих змін, які відбулися в країні з 2014 року.

«Дуже важливо, щоб ми сьогодні усвідомлювали, що ключове відбулося за цих п’ять років. Президентові, разом з відновленою українською армією дійсно вдалося не просто зберегти державу, а й звільнити велику частину території Донбасу. Звільнити Маріуполь, Авдіївку, Слов’янськ, Краматорськ. І сьогодні тільки ті, хто говорить, що це Порошенко напав на Донбас, про це забувають. Можливо тому, що вони ніколи там не були за ці п’ять років?», – сказала вона.

Сообщение Політичний в’язень Олег Сєнцов дав оцінку дій Президента появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/politichnij-v-jazen-oleg-siencov-dav-ocinku-dij-prezidenta.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top