Половину від виданих ваучерів в Запорізькій області отримали ВПО

«Ваучер на навчання – це унікальна можливість підвищити свій фаховий рівень або здобути нову професію чи спеціальність за сприяння Державної служби зайнятості, — розповідає директорка Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік. — З початку 2023 року обласна служба зайнятості видала 744 ваучери. Такий вид навчання найширше використали пільгові категорії громадян: зокрема, внутрішньо переміщені особи – 367 ваучерів, 17 осіб з інвалідністю та 3 особи поміж демобілізованих учасників бойових дій. Найбільшою популярністю користуються спеціальності: медсестринство, психологія, соціальна робота, будівництво, цивільна інженерія, менеджмент та підприємництво, комп’ютерні науки тощо».

Як це працює?

Ваучер – це документ, який видається одноразово та дає право безоплатно пройти навчання за затвердженим Переліком професій, спеціальностей, для навчання за якими може бути виданий ваучер.

Вартість ваучера – не більше 10-кратного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Наразі максимальна вартість ваучера становить 26 840 грн. Оплата ваучера здійснюється за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття (далі — Фонд). Якщо вартість навчання перевищує цю суму, то роботодавець або особа можуть оплатити різницю з власних коштів.

Слід зауважити, що ваучер на навчання видається визначеним категоріям громадян, які не зареєстровані в центрах зайнятості як безробітні, та відповідають певним вимогам. Для отримання ваучера звертайтеся до найближчого центру зайнятості або подайте заявку онлайн.

Заповнюючи форму онлайн чи офлайн потрібно вказати:

вже наявну освіту;

категорію для отримання ваучера, до якої ви належите (ВПО, людина з інвалідністю, звільнений з військової служби та інші, згадані в розділі вище);

бажану професію/спеціальність та регіон, де ви хочете її отримувати;

адресу центру зайнятості де отримуватимете ваучер;

контактні дані та електронну пошту.

Дізнатись точний перелік документів для своєї категорії можна за посиланням.

Отримати ваучер на навчання можна в центрі зайнятості. Повідомлення про успішний розгляд заявки надійде на електронну пошту.

Додаткову інформацію можна отримати Contact-центрі ЗОЦЗ за номером 0 800 33 67 28 або на Телеграм Підтримка та за QR кодом. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Источник: https://akzent.zp.ua/polovinu-vid-vidanih-vaucheriv-v-zaporizkij-oblasti-otrimali-vpo/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top