Польські фермери пообіцяли тимчасово розблокувати КПП «Ягодин» та пропустити вантажівки

Польські фермери заявили, що тимчасово розблокують пункт пропуску «Дорогуськ-Ягодин» і пропустять вантажівки, які застрягли на кордоні.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на лідера польських протестувальників, якого цитує Reuters.

Лідер протесту Войцех Лось перед КПП «Дорогуськ» оголосив, що після 13:00 за місцевим часом (14 година по Києву) фермери з польського боку пропускатимуть до кордону вантажівки, які стоять у черзі.
Проте протестувальники наголосили, що цей крок не означає закінчення блокади.
«Це жест від нас до українських водіїв, щоб вони могли повернутися до своїх родин і до своєї країни, яка все ще перебуває у складній ситуації, у час війни, і змушена протистояти Росії», — сказав лідер протестувальників.
Наразі залишається невідомим, скільки часу КПП буде розблокованим.
Ситуація на кордоні
Нагадаємо, з кінця минулого року між Польщею та Україною виникло загострення, коли польські фермери та перевізники почали блокувати кордон.
У лютому протести на польсько-українському кордоні посилилися. Пункти пропуску блокують фермери, вони також декілька разів висипали українське зерно.
Нещодавно прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск заявив про те, що нібито ведуться переговори про тимчасове закриття кордону для обміну товарами. Натомість в Україні кажуть, що не ведуть таких переговорів.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Источник: https://golos.zp.ua/obshhestvo/265732/polski-fermeri-poobicjali-timchasovo-rozblokuvati-kpp-jagodin-ta-propustiti-vantazhivki

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top