Помер не прийшовши до тями: в лікарні помер співробітник ЗАЕС, якого жорстоко побили загарбники

У лікарні помер Андрій Гончарук, водолаз гідроцеху Запорізької АЕС. Це трапилось сьогодні, 3 липня. Днями російські окупанти вкрай жорстоко побили чоловіка. 

«Кілька днів тому працівника атомної електростанції, досвідченого і професійного водолаза вкрай жорстоко побили окупанти. Від чоловіка вимагали пірнати в бризгальний басейн ЗАЕС, і після його відмови монстри в людському обличчі закатували Андрія Гончарука», — пише мер Енергодару Дмитро Орлов.

Після побиття чоловіка з численними тілесними ушкодженнями в стані коми доставлено до енергодарської лікарні. Але травми виявилися несумісними з життям. Сьогодні він помер не прийшовши до тями.

Висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким загиблого.

Нагадаємо, окупанти готують серйозну й вкрай небезпечну провокацію на найбільшій атомній станції Європи. Загарбники хочуть залишаться ЗАЕС без охолодження аби сфабрикувати «докази» проти співробітників станції. Аби зняти з себе відповідальність за вчинення актів ядерного тероризму, знущанням та тортурами змушують працівників гідроцеху станції вигадувати обґрунтування необхідності осушення цих басейнів для керівництва ЗАЕС та ДП «НАЕК «Енергоатом».

Источник: https://subbota.ua/news/183574/pomer-ne-prijshovshi-do-tyami-v-likarni-pomer-spivrobitnik-zaes-yakogo-zhorstoko-pobili-zagarbniki

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top