Помирає боєць АТО, якому пробили в АТБ голову, терміново потрібні донори крові

У Миколи Стельмаха, якому в супермаркеті АТБ пробили битою голову відкрита черепно-мозкова травма, чоловік проходить лікування в Міській лікарні №5.

Кілька днів тому з’явилася інформація про конфлікт, що стався в запорізькому супермаркеті на площі Університетській вночі, о 2:30. Веретен АТО Микола Стельмах відреагував на неадекватну поведінку двох хлопців, які гучно лаялися та висловлювали невдоволення співробітниці супермаркету. Чоловік попросив поводитися» тихіше і не приставати до жінки. Хуліганам не сподобалося зауваження, тож виник конфлікт. Хлопці вийняли дерев’яну биту і вдарили Миколу декілька разів по голові. Хлопця забрала швидка допомога, а зловмисників поліція. На цьому наче суспільний резонанс минув – постраждалий в лікарні, порушники у руках в поліції.

Та поки справу розслідують, Микола Стельмах помирає, так каже дружині постраждалого лікар. Хлопець серйозно травмований, а через брак крові у нього стався набряк мозку, він у комі. Дружина Микола, яка звернулася до редакції “Регіонньюз” благає про допомогу. Жінка просить допомогти її коханому впоратися з бідою. На разі дуже необхідні донори крові. Кров можна здати будь-яку, але обов’язково слід вказати, що вона для Миколи Стельмаха. У банку крові приймуть, а хлопцю видадуть ту, яка йому необхідна.

Запоріжці вже неодноразово доводили, що небайдужі до чужого горя, потрібно ще раз це зробити, тим паче, що цьому хлопцю в ми завдячуємо мирним небом над Запоріжжям.

Джерело: RegionNews

Источник: https://forpost.media/novosti/pomiraie-boiec-ato-jakomu-probili-v-atb-golovu-terminovo-potribni-donori-krovi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top