Понад 10 мешканців Енергодару перебувають у катівнях

Українське місто Енергодар продовжує стикатися з трагедією, спричиненою російською окупацією. Міський голова Дмитро Орлов розповів про понад десяти мирних мешканців, які перебувають у катівнях.

Орлов заявив, що окупанти використовують терор та фізичний тиск, щоб змусити людей підтримувати проросійську позицію. Засуджуючи ці жахливі події, міський голова також підкреслив, що жертвам катувань доводиться залишати місто без документів, оскільки вони не можуть навіть виїхати з населеного пункту через перевірки окупантів, повідомляють «Новини Приазов’я».

«Окупанти знущаються, катують і таким чином примушують людей підтримувати проросійську позицію, а люди категорично проти цієї позиції. І тому відбуваються такі жахливі речі. Не нехтують і електричним струмом при катуванні, не нехтують фізичним і психологічним тиском. На жаль, багато з тих, хто вже вийшов із цих катівень, перебувають у місті без документів. Вони не можуть навіть виїхати за територію населеного пункту, бо окупанти перевіряють їх», –  Орлов.

На головній — фотоілюстрація

Нагадаємо, у січні минулого року президент ДП «НАЕК «Енергоатом» Петро Котін підписав 2-тижневу відпустку виконавчому директору по персоналу компанії Олегу Бояринцеву.

Виїхавши за кордон Олег Бояринцев написав заяву на звільнення. «Енергоатом» підписав документ, топменеджера було звільнено 15 лютого. Йому навіть виплатили компенсацію за відпустку.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/ponad-10-meshkantsiv-enerhodaru-perebuvaiut-u-kativniakh.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

scroll to top