Понад 220 тисяч переглядів набрала пісня нацгвардійця із Запоріжжя. Відео

Нацгвардієць із Запоріжжя Роман Кривошей боронить країну та пише пісні. Чоловік вступив до лав Національної гвардії у перші дні повномасштабного вторгнення.

Як розповів Суспільному Роман Кривошей, він несе службу у 23-й окремій бригаді охорони громадського порядку “Хортиця”, а творчість допомагає йому відпочивати морально та підтримувати бойовий дух. Пісні нацгвардієць публікує у соцмережах. Одна з них вже набрала понад 220 тисяч переглядів. Це пісня вікінгів, яку він переклав українською:

«Побачив в інтернеті, що виконавець Перріш Пейтон заспівав пісню вікінгів “Valhalla Calling”. Вона дуже була популярною. Я переклав її. Попросив допомогти заспівати двох хлопців. Ми заспівали один куплет і один приспів, а це, як виявилося, викликало позитивну реакцію в мережі. Я дописав пісню, зробив кліп і в телефоні змонтував, як кажуть “на коліні”.

Кліп побачила київська співачка та запропонувала Роману виконати пісню дуетом. Чоловік каже, що довго не вагався:

«Ми працювали десь три місяці над нею : були записи, знімання. Зараз вона доступна для прослуховування на всіх майданчиках і набирає популярності. Під неї знімають різні блогери відео на військову тематику. Важко поєднувати службу і творчість: замість сну, ховаючись, щоб нікому не заважати, пишеш, співаєш, тренуєшся«.

Нацгвардієць, який співає

Роман розповідає, що його творчість підтримують і побратими, і керівництво бригади:

«Головне, щоб це не заважало службі. Коли стало зрозуміло, що це популяризує Національну гвардію України, підіймає бойовий дух, підтримує родини військових, почали допомагати: дозволили приміщення обладнати під умовну студію«.

Источник: https://forpost.media/novosti/ponad-220-tysiach-perehliadiv-nabrala-pisnia-natshvardiytsia-iz-zaporizhzhia-video.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top