Понад 400 гектар землі в Запорізькій області Держгеокадастр віддав у володіння невідомій жінці

Лише за останній місяць Ракшина Марина Олексіївна отримала від Держгеокадастру 80 Га землі в смт Степногірськ, 119 Га землі Бердянської громади і майже 300 Га землі Андріївської громади Бердянського району. Віддали ділянки жінці під городництво в довгострокову оренду.

За останній місяць Держгеокадастр в Запорізькій області передав у довгострокову оренду, терміном на 49 років, більше 400 гектарів землі, в різних ОТГ, приватній особі. Віддали ділянки в оренду Ракшиній Марині Олексіївні. Частина з них зазначені як землі сільськогосподарського призначення для ведення городництва. Про це повідомляє місцеве видання «Про. Бердянськ».

В результаті у володінні жінки знаходяться 80 Га землі в смт Степногірськ, 119 Га землі Бердянської громади і 296 Га землі Андріївської громади Бердянського району. Цікавий той факт, що особисто жінку керівники громад ніколи не бачили, а хто вона та звідки – ніхто не знає.

«На прошлой неделе мне пришлось подписать акт права передачи в аренду 12 земельных участков. Общая площадь участков – 296,68 гектара. Участки расположены на территориях Дмитровского, Долинского и Андреевского советов. И переданы одному человеку – Марине Ракшиной. Кто эта такая, мы не знаем. Часть земельных участков – это пастбища. Но они переданы в аренду как земли сельхоззначения для ведения огородничества. Без аукциона. Потому что есть такой пробел в законодательстве и такие земли можно передавать в одни руки без ограничения», – розповів глава Андріївської ОТГ Віталій Пелешко.

В оренді в Ракшиної Марини також знаходяться сотні гектар пасовищ у Василівському районі. За словами заступника голови Запорізької облради Владислав Куценко, представники обласної влади і керівники громад хочуть особисто познайомитися з номінальною власницею земельних ділянок.

В облраді сподіваються, що жінка скористається запрошенням на розмову, інакше мають наміри звертатися до правоохоронців. Держгеокадастру, в свою чергу, теж доведеться пояснювати: – чому стільки земельних ділянок по всій області були передані одній людині?

Читайте також: Запорізька область отримає з Держфонду регіонального розвитку 144 млн гривень: на що витратять гроші

Сообщение Понад 400 гектар землі в Запорізькій області Держгеокадастр віддав у володіння невідомій жінці появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novost-dnja/ponad-400-gektar-zemli-v-zaporizkij-oblasti-derzhgeokadastr-viddav-u-volodinnja-nevidomij-zhinci.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top