Попри дефіцит бюджету школи Запоріжжя охороняють офіцери поліції

Охорона офіцерами Служби освітньої безпеки шкіл у Запоріжжі була запроваджена аби запобігти виникненню надзвичайних ситуацій та забезпечити порядок і безпеку учнів, їхніх батьків та працівників школи.

Про цю новацію повідомив очільник Запорізької ОВА Юрій Малашко, коли відвідав одну зі шкіл Запоріжжя, в якій запроваджено “змішану” форму навчання.

«Наразі функції офіцерів СОБ виконують співробітники поліції охорони. Правоохоронці вже приступили до роботи в 17 установах, які працюють у «змішаному» форматі. Наш пріоритет — діти та їхнє щасливе майбутнє» — патетично вимовив Малашко.

Нагадаємо, проєкт «Офіцери Служби освітньої безпеки» започатковано в грудні 2023 року за ініціативи керівництва держави, за участі Міністерства освіти і науки, Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції в Україні.

Як кажуть, грошей у держави багато в умовах війни — можна тринькати.  Насправді величезний дефіцит бюджету

****

Як повідомляв «Форпост», днями у міськраді Запоріжжя озвучили умови виходу на змішану форму навчання.  Не дивлячись на те що у 70 відсотків навчальних закладів облаштовані укриття, завадою нібито стала норма 305 Постанови кабінету «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» ще від 2021 го року.

Зауважимо, станом на листопад 2023 року у Запорізькій області 36 освітніх закладів перейшли на змішану форму навчання.

Источник: https://forpost.media/novosti/popry-defitsyt-biudzhetu-shkoly-zaporizhzhia-okhoroniaiut-ofitsery-politsii.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

scroll to top