Попри постійні атаки РФ. У Запорізькій області цілодобово будують оборонні споруди (фото)

Будівельники та інженери з Закарпаття у цілодобовому режимі будують фортифікаційні споруди в Запорізькій області попри постійні атаки росіян.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Facebook глави Закарпатської ОВА Віктора Микити.

«За дорученням Президента України в прифронтових та прикордонних регіонах активно продовжується робота з нарощення бойових можливостей оборонних рубежів. Щодня посилюються оборонні позиції України», — написав Микита.
За його словами, будівельники й інженери з Закарпаття разом з технікою в цілодобовому режимі попри постійні атаки ворога будують лінію оборони та військові інженерно-технічні споруди, облаштовують системи загороджень тощо.

Фото: у Запорізькій області цілодобово будують оборонні споруди (Facebook-сторінка Віктора Микити)
Посилення оборони в Україні
Нещодавно президент України Володимир Зеленський проводив низку важливих нарад у Запоріжжі. Зокрема обговорив питання зміцнення прикордонних територій.
Президент обговорив питання укріплення на всіх основних напрямках, де потрібно посилитися, прискоритися з будівництвом споруд. За його словами, це стосується окремих напрямків у Донецькій, Харківській областях, а також Харківська, Сумська, Чернігівська, Київська та Рівненська області. Ще він згадав Херсонську область і Волинь.
Нещодавно уряд України виділив рекордну суму грошей на облаштування оборонних рубежів. Йдеться про 17,5 млрд гривень, які спрямують на будівництво інженерно-технічних і фортифікаційних споруд.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Источник: https://golos.zp.ua/obshhestvo/265282/popri-postijni-ataki-rf-u-zaporizkij-oblasti-cilodobovo-budujut-oboronni-sporudi-foto

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top