Популярна запорізька мистецька акція тимчасово змінила формат

Благодійна мистецька акція «Арт-підтримка» пройде 22 липня у трохи зміненому форматі

Запоріжці полюбили щотижневу благодійну мистецьку акцію «Арт-підтримка», що проходить у Виставковій залі Національної спілки фотохудожників України (у фотоклубі, пр. Соборний 159). У програмі  — музичні виступи, майстер-класи з живопису та виставка-продаж робіт запорізьких художників і фотохудожників на підтримку Запорізького військового шпиталю. Вхід безкоштовний, тільки треба мати свої матеріали для майстер-класів.

Арт-підтримка

Нагадаємо, що перші три «Арт-підтримки» відбулися з 4 по 6 травня, а потім проходили щоп’ятниці. Програма була дуже насичена, особливо різноманітними музичними виступами. А з 22 липня, на три тижні, акція тимчасово змінить свій формат та скоротиться час проведення.

Арт-підтримка

Звісно, проходитиме виставка. Тож якщо ви плануєте придбати, наприклад, картину чи листівку й тим самим допомогти шпиталю — а ваша допомога дуже потрібна — ви зможете це зробити. (Що можна придбати — читайте за посиланням). Нещодавно на гроші, зібрані на «Арт-підтримці» й передані співачкою Сашею Михайленко купили микрохвильовку. Що ще придбали для шпиталю читайте тут.

Арт-підтримк

А от програма буде скорочена — майстер-клас від запорізького художника Вадима Міткова та акустичний концерт учасників гурту «Madjah’s» гітариста Віталія Фесенко та барабанщика Володимира Калигіна. «Madjah’s» виконує тиху психоделічну музику. Інтерв’ю з учасниками групи читайте за посиланням.

Арт-підтримк

— Вирішили зробити невеличку емоційну перерву, — каже «Індустріальці» організатор та учасник «Арт-підтримки», голова Запорізького міського об’єднання художників «Колорит» Олена Сауріна. — До того ж в сильну спеку приходить менше глядачів. 19 серпня плануємо повернутися до колишнього формату.

Програма «Арт-підтримки» 22 липня:

Арт-підтримк

11.00 — 16.00 — виставка-продаж художніх робіт, листівок, творів декоративно-прикладного мистецтва на допомогу шпиталю
13.00-15.00 — майстер-клас з живопису від художника Вадима Міткова (безкоштовно , матеріали власні — акрилові або олійні фарби, пензель, палітра, салфетка, склянка для води; при відсутності власних матеріалів можна придбати комплект на місці за 100 грн)
11.00-12.00 — акустичний виступ групи «Madjah’s».

Арт-підтримка

Телефон для довідок 067-266-09-71.

Куди ще піти у Запоріжжі Нагадаємо, що суботами у Запоріжжі проходить ще один благодійний культурний проєкт — «Музика в музеї» (екскурсія та концерт) у Музеї архітектури Запоріжжя. А Музей феноменальної сили відновив безкоштовні екскурсії по неділях. Телефон для довідок та реєстрації 050-424-20-54.
А якщо дуже захочете послухати джазовий дует співачки Саші Михайленко та музиканта Володимира Гітіна, який виступав на «Арт-підтримці», то 29 липня можна відвідати free space OLD RABBIT. Вартість 200 грн. Бронювання: 067-457-06-92.
Цього четверга, 21 липня, у LiHoy відбудеться стендап «Базіколо». Телефон 097-550-57-07.
«Індустріалка» писала, що у Запоріжжі відкрили виставку художника, який створив обкладинки майже для всіх альбомів відомого співака.

Читайте також: У Запоріжжі виставлені писанки нестандартного розміру.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city

Сообщение Популярна запорізька мистецька акція тимчасово змінила формат появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/populyarna-zaporizka-mistetska-aktsiya-timchasovo-zminila-format

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top