Порошенко закликав союзників запровадити проти Росії пекельні санкції і дати Україні якомога більше зброї

Путін оголосив війну всьому цивілізованому світу, але Україна переможе.

Про це сказав Петро Порошенко журналістам біля Верховної Ради, передає Інтерфакс-Україна.

«Путін оголосив війну не Донбасу, як він заявив у своєму телезверненні, не тільки українському народу і Українській державі, а оголосив війну Європі і всьому цивілізованому світу. Ні в кого вже не залишилося жодних ілюзій і жодних надій. Путін розуміє лише силу», – наголошує Порошенко.

«Нас чекають великі випробування. Але ми б’ємося і боремося на своїй землі, ми б’ємося і боремося за правду», – переконаний Петро Порошенко. 

«Ми маємо всі підстави отримати реальну допомогу – і не лише санкціями, не лише грошима. В першу чергу чого зараз потребує Україна – це Ленд-ліз, високотехнологічна зброя, захисна, летальна – для того, щоб рішення кожного російського солдата зайти на святу українську землю не залишилося безкарним», – наголосив п’ятий Президент.

«Я хочу, щоб всі побачили, що Київ демонструє відповідальну поведінку. І нам зараз треба зробити рішучі дії по терміновій організації заходів територіальної оборони. Включно з роздачею зброї цивільному населенню, запуску дронів, засобів комунікації і все інше для того, щоб підвищити ціну, якщо загарбник буде просуватися далі», – пояснює лідер партії. 

«Ми вимагаємо «пекельних» санкцій і твердо переконані, що вони будуть. Надія на армію. Надія на український народ і надія на наших партнерів. Найбільш важким буде протриматися перші три дні, тому що потім ми будемо мати позицію наших партнерів, які дозволять нам підвищити ефективність нашої боротьби. Я твердо переконаний, що ми протримаємося», – говорить Порошенко. 

Читайте також: У Запорізькому краї почали призов на військову службу резервістів: кого, куди, на скільки

Источник: https://forpost.media/ukraina/poroshenko-zaklykav-soiuznykiv-zaprovadyty-proty-rosii-pekelni-sanktsii-i-daty-ukraini-iakomoha-bilshe-zbroi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top