Портнов неприховано вітає прокуратуру з тим, що не стало департаменту, який займався злочинами Януковича проти українського народу, – Ігор Артюшенко.

В ефірі телеканалу Еспресо народний депутат VIII скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко обговорив актуальні події.

Начальник управління спецрозслідувань ГПУ Сергій» Горбатюк, який в тому числі займався розслідуванням справ Майдану, повідомив, що його звільнили. Він зазначив, що самого наказу ще не бачив і заявив, що законних підстав для його звільнення поки немає.

В коментарі»УП, він пов’язав»рішення з тим, що він “незручний” для нового керівництва ГПУ. Формальною підставою звільнення Горбатюк вважає переатестацію прокурорів.

Ігор Артюшенко назвав звільнення Горбатюка «вкрай негативним дзвіночком» для країни.

– Щоб сформулювати свою точку зору щодо цього звільнення достатньо прочитати телеграм-канал одіозного Портнова, який публічно заявив, не приховуючи своєї радості, що майданівців треба вас було не звільняти, а садити. Тобто він неприховано вітає прокуратуру з тим, що не стало тепер департаменту, який займався злочинами Януковича проти українського народу, та всіма цими подіями. Тому звичайно це вкрай негативний дзвіночок.

Я не буду говорити наскільки Горбатюк фахово чи не фахово розслідував ці роки, чи департамент, тому що там є різні точки зору. Але на мою думку є так – скільки часу пройшло і хотілося б вже окрім відкритих справ і підозр про заочне затримання втікачів, все таки бачити вже конкретно доведені справи, особливо по «Беркутам», – зауважив політик.

На думку парламентаря всі ці події вказують на впливи екс-заступника голови АПУ Віктора Януковича Андрія Портнова на ДБР та прокуратуру.

– Є багато питань до самої прокуратури, але, разом з тим, був департамент, який цим займався, він публічно звітував, були адвокати родин Героїв Небесної Сотні, які підтримували пана Горбатюка в його розслідуваннях. Тому така сьогоднішня ситуація, на мій погляд, доводить впливи пана Портнова не тільки на ДБР, але й на прокуратуру, на жаль., – зазначив він.

Кабінет міністрів затвердив оновлений макроекономічний прогноз, підготовлений Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.
За його словами прем’єр-міністра Олексія Гончарука, консервативний варіант макропрогнозу передбачає зростання валового внутрішнього продукту на рівні 3,7%, а оптимістичний – 4,8%. Він додав, що “за оптимістичним прогнозом Міністерство»економіки бачить економічне зростання на рівні 4,8%”, – повідомляє Уніан.

Коментуючи тему Ігор Артюшенко зазначив, що зростання ВВП, яке відбувається зараз, є наслідком реформ 2015-2016 років.

– Якщо брати передвиборчі обіцянки «Слуг Народу» і президента, і оприлюднений проект економічного зростання, то це є повне невиконання цих обіцянок. Немає ані зниження комуналки, ані підвищення зарплати, та багато іншого. Другий момент – зростання ВВП – це інерційне зростання, яке почалось від реформ 2015-2016 року. Берем по рокам і дивимось: 3; 3,6; 4,6 % – отак ми рухались. І я сподіваюсь, що реформи нової влади, якщо вони будуть ( бо, на жаль, я поки їх не побачив), призведуть до кращого зростання, бо ці цифри (+4,+5,+3) – це і є те, що напрацьовано раніше.

Коли я дивлюсь останні новини, коли у нас найбільші платники податків за останній тиждень зупиняють виробництво в Україні, то говорити про виробництво, іноземні інвестиції, збільшення доходів бюджету дивно, – підсумував політик.

Повна версія ефіру:

Источник: https://forpost.media/novosti/portnov-neprihovano-vitaie-prokuraturu-z-tim-shho-ne-stalo-departamentu-jakij-zajmavsja-zlochinami-janukovicha-proti-ukrainskogo-narodu-igor-artjushenko.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top