Пошкоджено спецкорпус, систему охолодження й відключився блоковий трансформатор: наслідки обстрілялів Запорізької АЕС

Російські загарбники продовжують влаштовувати провокації в Енергодарі. В наслідок чергового обстрілу було пошкоджено спецкорпус, систему охолодження, а також їдальню, де на той момент знаходилися робітники. Постраждалих від обстрілу немає.
Крім того, о 1:13 години, 21 вересня, російські загарбники в черговий раз обстріляли ЗАЕС. Пошкоджено обладнання зв’язку енергоблоку №6 з відкритим розподільчим пристроєм станції. Через атаку відключились блоковий трансформатор і трансформатори власних потреб енергоблоку. Через втрату живлення відбувся аварійний запуск двох дизель-генераторів систем безпеки для забезпечення роботи насосів охолодження палива.

О другій ночі персонал атомної станції знайшов можливість й було налагоджено живлення власних потреб шостого енергоблоку від системи шин інших енергоблоків станції. Дизель-генератори цього енергоблоку вимкнули й перевели в режим чергування.

Источник: https://subbota.ua/news/189574/poshkodzheno-speczkorpus-sistemu-oholodzhennya-j-vidklyuchivsya-blokovij-transformator-rashisti-obstrilyali-zaporizku-aes

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top