Посилення мобілізації: названо всі документи, з якими чоловікам необхідно прибути до ТЦК

Українська Верховна Рада затвердила новий законопроект, який значно посилює процес мобілізації громадян. За новими правилами, всі особи, на яких покладені військові обов’язки, повинні протягом двох місяців після вступу закону в дію зареєструватись або оновити свої особисті та документальні дані у відповідних територіальних центрах комплектування (ТЦК).

У разі відвідування територіального центру комплектування, громадяни повинні мати при собі наступні документи:

Паспорт громадянина України;Ідентифікаційний код;Військово-обліковий документ;Медичні документи;Посвідчення водія (якщо наявне);Інформація про освіту;Документи, що стосуються складу сім’ї, наявності дітей або догляду за особами з інвалідністю;Документи, які підтверджують право на відстрочку (якщо такі є).

Міністерство оборони роз’яснило механізм, за яким обмежуватимуть водійські права осіб, що ухиляються від виконання військових обов’язків. Цей процес включає шість етапів. Починається він із невідповіді військовозобов’язаного на лист, що містить документ із назвою «вимога про виконання обов’язків». У такому випадку Територіальний центр комплектування звертається до суду, який може вирішити обмежити право особи керувати транспортним засобом.

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/posilennya-mobilizatsiyi-nazvano-vsi-dokumenti-z-yakimi-cholovikam-neobhidno-pributi-do-ttsk/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top