Посіпака російських нацистів організувала на Запоріжжі знищення українських підручників

Російські окупанти не полишають спроб насадження своєї та знищення української культури на тимчасово зайнятій території України.

Співробітники СБУ під час слідчо-оперативних дій задокументовали злочинну діяльність «освітянки» з Мелітопольського району Запорізької області, яка добровільна пішла на співпрацю з представниками окупаційної влади.

З початком російської агресії колишня викладач англійської мови одного з навчальних закладів почала усіляко догождати рашистським окупантам. За це її призначили директором «Веселівської районної різнопрофільної гімназії». Щоб виправдати «високу довіру», жінка почала активно «відновлювати» роботу підконтрольного закладу на користь рф.

Вона змушувала вчителів проводити заняття російською мовою за програмами країни-агресора. У разі відмови – погрожувала «повідомити» до окупаційних органів та залякувала переслідуваннями з боку рашистів. Встановлено, що вона організувала знищення українських підручників у навчальному закладі. Також за її наказом, у закладі нав’язувалось кремлівське бачення історії нашої держави.

«Наразі слідчі СБУ повідомили зрадниці про підозру за ч. 3 ст. 111-1 КК (дії спрямовані на впровадження стандартів освіти держави–агресора)», — повідомили у пресгрупі УСБУ в Запорізькій області…

****

Нагадаємо, тепер боржникам знову відключатимуть комунальні послуги через несплату. Таке рішення Кабміну.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/posipaka-rosiyskykh-natsystiv-orhanizuvala-na-zaporizhzhi-znyshchennia-ukrainskykh-pidruchnykiv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

scroll to top