Постачальник меблів для JYSK будує новий завод у Хмельницькому

В умовах війни кожна новина про будівництво нового заводу – свідчення сильного характеру  українських промисловців.

Постачальник JYSK компанія «Аккорд Імпорт» планує втричі збільшити потужності і починає будівництво нового заводу із виробництва корпусних меблів у Хмельницькому. Наразі діюче підприємство «Аккорд Імпорт» завантажене на 100 відсотків.

Близько 70 відсотків замовлень на корпусні меблі компанії припадає на міжнародну торговельну мережу JYSK. У 2025 році вона збільшила на третину обсяг замовлень корпусних меблів з України. Загалом на експорт до країн Євросоюзу відправляється 96% виробленої продукції.  Очікується, що після запуску нового заводу виробничі потужності компанії зростуть з 420 тис. кв. м. до 1,2 млн. кв. м. корпусних меблів на місяць.

Це дозволить «Аккорд Імпорт» увійти у топ-5 виробників корпусних меблів Європи. Обсяг інвестицій у новий проект – 14 млн доларів. Запуск перших виробничих ліній заплановано на липень 2025 року, а на повну потужність новий завод має вийти вже у вересні.

Сообщение Постачальник меблів для JYSK будує новий завод у Хмельницькому появились сначала на Газета МИГ.

Share this post

нет
scroll to top