Потрібна допомога: дівчина з Запоріжжя бореться за життя своєї мами

Новина шокувала всю родину. Але хвороба не терпіла зволікань. Жінка вже пройшла кілька хіміотерапій, вартість кожної з яких – близько 12 тисяч грн. За словами лікарки Олени, для цієї форми лейкемії трансплантація в майбутньому необхідна. Сьогодні ж боротьба за життя жінки триває. Майже весь час Вероніка намагається приїжджати до мами. Так само і батько дівчини, бігає між роботою і лікарнею. У родини Левченко є й молодша донька, семирічна Настя. За нею доглядають бабусі й дідусі.

Підтримати родину Левченко у зборі коштів на лікування жінки можна на сайті благодійного фонду «Хелпус». Для цього оберіть розділ «Як допомогти». Далі – «допомога важкохворим». У матеріалі про Олену перейдіть у кінець сторінки, натисніть «пожертвувати» і заповніть відповідну форму. Надіслати допомогу можна і на картку 5168757337579421 на ім’я Левченко Олена Павлівна.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/potribna-dopomoga-divchina-z-zaporizhzhja-boretsja-za-zhittja-svoiei-mami/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=potribna-dopomoga-divchina-z-zaporizhzhja-boretsja-za-zhittja-svoiei-mami

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top