Потрібно розробити європейську систему держконтролю у сфері екології – Каленков

“Цей законопроект не про екологічний контроль. Фактично мова йде про те, що повноваження екологічної інспекції збільшуються до просто неймовірних величин. І без того ця організація відома, просто легендарна своєї корупційною діяльністю. Зараз ми їм в руки, замість того, щоб упорядкувати процес екологічного контролю, даємо надзвичайні повноваження”, – сказав А.Каленков.

Зокрема, він зазначив, що згідно із законопроектом екологічний інспектор може заходити на підприємство без присутності представника підприємства і навіть в неробочий час, а також зупиняти підприємства повністю або частково без рішення суду.

“Це не призведе до поліпшення контролю. Це призведе просто до того, що екологічні інспектори будуть випрошувати і вимагати хабарі”, – вважає А.Каленков.

Він повідомив, що бізнес-спільнота готова спільно з експертами підготувати новий оптимальний законопроект про Екоконтроль.

“Ми пропонуємо разом з бізнес-спільнотою розробити нормальну, прозору, європейську систему державного контролю. Ми як сумлінні підприємства зацікавлені в тому, щоб такий контроль був”, – підкреслив А.Каленков.

У свою чергу гендиректор УНВА “Укркокс” Анатолій Старовойт вважає, що прийняття законодавчих ініціатив екологічного комітету Ради може привести до зриву технологічних процесів на металургійних підприємствах і збільшення викидів заводами.

minprom.ua

Источник: https://tv5.zp.ua/news/potribno-rozrobiti-ievropejsku-sistemu-derzhkontrolju-u-sferi-ekologii-kalenkov/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=potribno-rozrobiti-ievropejsku-sistemu-derzhkontrolju-u-sferi-ekologii-kalenkov

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top