Повернення велетня: «Захарій» прибув до Запоріжжя та готується до продовження будівництва мостів

Плавучий кран “Захарій” повернувся до роботи. Нагадаємо, ще на початку травня він пошкодив дно одного з відсіків — вочевидь наштовхнувся на скелю під водою. Його одразу ж направили на ремонт. Основний ремонт виконували безпосередньо на заводі у Херсоні. Але деякі дрібні роботи завершували вже дорогою до Запоріжжя. Втім, цей шлях видався нелегким, – зізнається капітан плавучого крана. Окрім ремонту пошкоджених конструкцій, кран також почистили від водоростей та старої фарби й нанесли нову. Тож до Запоріжжя він прийшов, як новенький, – кажуть будівельники, які, до речі, вже зачекались на свого помічника.

Будівельники планують надолужувати втрачений час. Наразі займаються налаштуванням крану. До роботи “Захарій” має бути готовий вже за кілька днів. Далі на нього чекають кілька місяців напруженого графіку. Але результат запоріжців порадує, – сподіваються будівельники.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/povernennja-veletnja-zaharij-pribuv-zaporizhzhja-ta-gotuietsja-prodovzhennja-budivnictva-mostiv/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=povernennja-veletnja-zaharij-pribuv-zaporizhzhja-ta-gotuietsja-prodovzhennja-budivnictva-mostiv

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top