Повідомили про аварійне відключення електропостачання у Запоріжжя

Запорізькі міські електромережі повідомляють про невідкладне відключення електропостачання у зв’язку з аварійною ситуацією, що вимагає негайного реагування.

Аварійне відключення електроенергії зачепило кілька адрес у місті, а саме: вул. Леоніда Жаботинського, 28,вул. Миру, 20,вул. Південноукраїнська, 11.

Зазначені відключення сталися у рамках термінових ремонтних робіт, ініційованих у зв’язку з необхідністю ліквідації аварії на електромережах. Команди Запорізьких міських електричних мереж вже працюють на місцях і докладають всіх зусиль, щоб відновлення електропостачання відбулося в найкоротші терміни.

Терміни виконання робіт

Дата початку аварійних робіт: 18 березня 2024 року, з 09:20.

Планова дата закінчення робіт: 18 березня 2024 року, до 17:00.

Мешканців зазначених адрес просять з розумінням поставитися до тимчасових незручностей. Запорізькі міські електромережі завіряють, що всі необхідні заходи для швидкого вирішення ситуації вживаються і висловлюють сподівання на оперативне відновлення електропостачання. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/povidomili-pro-avarijne-vidklyuchennya-elektropostachannya-u-zaporizhzhya/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top